Aktuality

Pátek, 11. 10. 2019 – Nové kurzy

Od 7.11. startují nové kurzy Přivolávací a sebekontrolní hry a Hry jen tak (nejen) na procházku 2.

Přihlašovat se můžete již nyní :o).

Autor: Petra Marečková

Úterý, 8. 10. 2019 – Štěněcí školička!

Od 7.11. otevíráme štěněcí školičku :o).

Kurz je určený pro štěňátka od dvou měsíců až po roční puberťáky. Formou her si projdeme vše, co by měl správný pes umět (a v pubertě často zapomíná). 

Nebudou chybět přivolávačské hry, hry na sebekontrolu, naučíme se (nebo si osvěžíme) jak chodit pěkně na vodítku a spoustu dalších pro život důležitých věcí.

Přihlašování zde: Štěněcí školička (věk 2-12 měsíců)

Autor: Petra Marečková

Úterý, 8. 10. 2019 – Prodejní canisterapeutický wokrshop

Zveme Vás na Prodejní canisterapeutický wokrshop 2.-3.11.2019 s Hankou Böhmovou. Propozice a přihlášky zde: https://www.hanabohmova.cz/prodejni-canisterapeuticky-workshop-hande-made-handa-2-3-11-2019-v-brne/?fbclid=IwAR1Vns3o8iNomQGv3JCTsySWM3MZPNGZTBlerkInczCQfby4YiaKau28R5Y

"Po celý víkend si budete moci osobně vyzkoušet se svým psem nebo v roli klientů nejrůznější canisterapeutické aktivity s pomůckami i bez inspirované:

  • agility
  • triky a dogdancingem
  • čenichacími dovednostmi
  • psími hlavolamy…

Kromě toho na Vás budou čekat aktivity vzdělávací, které cílí zejména na řeč psů (zažít si budete moci originální hry na toto téma) a hry na psí téma bez psů, které rozvíjí kde co (od jemné motoriky až po smysly).

Jedna aktivita bude následovat za druhou. Připravte se na nadupanou jízdu plnou inspirace. Ráda se nechám inspirovat i Vámi, a pokud se sami budete chtít nějakou aktivitou pochlubit, budete mít možnost i prostor.

Některé originální pomůcky, které sama vynalézám a vyrábím, bude možné si na workshopu koupit. A možná… si i vy sami něco vyrobíte ;-)."

Autor: Petra Marečková

Pátek, 4. 10. 2019 – Canisterapeutické akce

Máte zájem o canisterapii a nevíte jak začít, co vše potřebujete Vy i Váš pes umět? Máme na rok 2020 naplánovaný Velký inspirativní kurz:

CÍLEM KURZU JE PŘIPRAVIT VÁS MAXIMÁLNĚ NA CANISTERAPEUTICKOU PRAXI, a to napříč cílovými skupinami klientů s individuálním přihlédnutím k charakteru, přednostem a zaměření člověčí i psí části týmu. Kurz je zároveň koncipován i jako příprava na zkoušky CT týmů dle zkušebního řádu JdeTo Klubu, z. s.

https://www.hanabohmova.cz/velky-inspirativni-kurz-pro-canisterapeuticke-tymy-2020-v-brne/?fbclid=IwAR3JsNC8r6p4TvOE9WN3uoTJ5i3A4ErLhloOdCLCU75z6DRV0cDHcwaSkMM

Autor: Petra Marečková

Pondělí, 16. 9. 2019 – Seminář s Františkem Šustou

Srdečně Vás zveme na Den psích evergreenů a jak na ně podle Františka Šusty v sobotu 19.10.

Na přednášce František probere nejčastěji dotazovaná témata:

  • Jak naučit základní „nulovou variantu“
  • NRM - no reward marker
  • Míjení se s jinými psy na vycházce
  • Cvičení se dvěma psy (aby jeden odpočíval a druhý cvičil)
  • Technika SLIBU – např. pro zanechání psa o samotě
Autor: Petra Marečková

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 | Starší | Nejstarší

PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz