Instruktorky

Eva Kostková

Eva Kostková

POZITIVNÍ MOTIVACE

Pejsci byli od dětství součástí mého života. Nejdříve jako kamarádi a společníci (jimiž jsou samozřejmě i dnes), později i parťáky pro různé aktivity a sporty. Přibližně před devíti lety jsem poprvé „přičichla“ k pozitivní motivaci a začala se o její techniky zajímat dál. Z toho jsem v podstatě nevypadla dodnes a proto mě můžete často vidět na přednáškách a seminářích, které nevedu já, nýbrž se na ně přicházím něco nového dozvědět a načerpat nové znalosti. Vzdělávání (se) ve světě kynologie je mým mnoholetým koníčkem, každý tým se kterým se setkávám je pro mě hnacím motorem a inspirací.

Již 10 let se věnuji agility a přibližně o rok kratší dobu dogfrisbee, které je ve světě psích sportů mojí největší vášní. Poslední tři roky vedu tréninky a semináře dogfrisbee v Brně. Celkově mě však při práci se psy nejvíce baví překonávat hranice a hledat nové cesty i tam, kde to vypadá, že žádné nejsou. V posledních letech jsem si zvláště oblíbila konceptuální učení.

V mém životě jsem měla to štěstí, že mě provázelo již několik skvělých pejsků, každý z nich mě něco naučil a každý z nich mi dal právě tolik, abych dnes byla tam, kde jsem a mohla růst dál. Doufám, že Vám na Vaší cestě s Vaším čtyřnohým parťákem dokážu na lekcích přinést odpovědi na otázky, posunout Vás správným směrem, že společně si užijeme zábavu… (protože právě o tom to je )

 

PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz