Instruktorky

Yvona Rumpíková

Yvona Rumpíková
POZITIVNÍ MOTIVACE - PACHOVÉ PRÁCE
Se psy pracuji již 20let. Věnuji se zejména pachovým pracím v záchranné kynologii a stopování, mám složeno 22 zkoušek výkonu s účastí na Mistrovství světa i Mistrovství republiky. 
 
Prvním psem byl kříženec labradora jménem Bessy. Útulkář, ale fenečka s obrovským srdcem a chutí do práce. Druhým psem je australský ovčák a všechno co s tím souvisí :-) Kdo tralaláky zná, určitě se teď usmívá. S ním jsem se věnovala také obedience do úrovně OB1.  Má výborný nos, ale je mírně labilní a při práci s ním bylo třeba objevit úplně jiné postupy než s Bess. Naučil a stále mě ještě učí... alespoň se člověk nenudí.. :o) 
 
Se psy pracuji ráda, Každý je jiný a každý vyžaduje mírně odlišný přístup. Pracuji převážně metodou shapingu a pozitivní motivace, nebráním se ale i jiným postupům, pokud jsou pro řešení různých  situací, které mohou v soužití se psy nastat, vhodné. 
 
Profesně se věnuji prodeji krmiv a poradenstvím z oblasti výživy psů, organizuji také přednášky na téma výživy psů, volby vhodných krmiv nebo doplňků ke krmivu apod. 
 
Vzdělání: 
- Medlova lesnická a zemědělská univerzita v Brně, obor zootechnik
- rekvalifikační kurz "Výcvikář a chovatel služebních a pracovních plemen psů" v rozsahu 200hodin, ukončen závěrečnou zkouškou
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz