Kalendář akcí

Neděle, 5. listopadu 2017 -> Trénink je rozhovor
Datum akce:Neděle 5. 11. 2017
Začátek:9.30
Konec:15.00
Cvičící:Přihlášeno 12 z 35Cena: 900 Kč
Lektor:František Šusta
Přihlášení:Cvičící: Petra Hašková, Kristýna Hanáková, Jana Rozsypalová, Klára Eichacker, Irena Cetkovská, Jana Plšková, zuzana krcilova, Veronika Plšková, Marian Balaj, Kateřina Odehnalová, Ester Pokorná, Pavla Štěpánková
Již se nelze se přihlásit.

Srdečně Vás zveme na seminář Františka Šusty.

Tento seminář vznikl jako praktický doplněk ke knize „Trénink je rozhovor, ve kterém má i Váš pes co říct (F. Šusta, 2014, nakladatelství Plot). Je sestaven tak, aby kapitolu po kapitole prakticky předvedl a vysvětlil principy pozitivního tréninku popsané v knize. Přečtení knihy však není podmínkou – seminář je vhodný jak pro ty, kteří absolvovali předchozí semináře, tak pro začátečníky.

Od dubna 2016 bude tento seminář přednášen v nové verzi, která je vedena tak, aby co nejtěsněji odpovídala obsahu knihy a doplňovala to, co se do knihy nevešlo. Spolu s s několika původními videi uvidíme i řadu nových včetně konkrétních případů psů (a morčete) popsaných v knížce. Probereme si v praxi pozitivní/negativní posílení, „co když se mu nechce“, tajnou řeč mezi člověkem a zvířetem během tréninku, soustředíme se na stres během tréninku, způsoby nápravy nevhodného chování a to, že v tréninku „teď učíme, nezkoušíme.“ Na závěr si potrénujeme skupinu zvířat a projdeme spolu s morčetem Ervínem si projdeme tréninkové desatero z konce knihy.

Seminář je pouze pro posluchače, bez psů.

S sebou: přezůvky, tužku a papír.

Místo konání Cejl 76.

Dotazy a komentáře
zuzana krcilova Dobrý den, nevíte jestli pan Šusta bude mít k prodeji i svou knížku Neznám druhé takové zvíře, jako je pes? Děkuji.
Čtvrtek, 12. 10. 2017 v 9.20:44 - odpovědět
Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz