Kalendář akcí

Neděle, 5. listopadu 2017 -> Trénink je rozhovor
Datum akce:Neděle 5. 11. 2017
Začátek:9.30
Konec:15.00
Cvičící:Přihlášeno 12 z 35Cena: 900 Kč
Lektor:František Šusta
Již se nelze se přihlásit.

Srdečně Vás zveme na seminář Františka Šusty.

Tento seminář vznikl jako praktický doplněk ke knize „Trénink je rozhovor, ve kterém má i Váš pes co říct (F. Šusta, 2014, nakladatelství Plot). Je sestaven tak, aby kapitolu po kapitole prakticky předvedl a vysvětlil principy pozitivního tréninku popsané v knize. Přečtení knihy však není podmínkou – seminář je vhodný jak pro ty, kteří absolvovali předchozí semináře, tak pro začátečníky.

Od dubna 2016 bude tento seminář přednášen v nové verzi, která je vedena tak, aby co nejtěsněji odpovídala obsahu knihy a doplňovala to, co se do knihy nevešlo. Spolu s s několika původními videi uvidíme i řadu nových včetně konkrétních případů psů (a morčete) popsaných v knížce. Probereme si v praxi pozitivní/negativní posílení, „co když se mu nechce“, tajnou řeč mezi člověkem a zvířetem během tréninku, soustředíme se na stres během tréninku, způsoby nápravy nevhodného chování a to, že v tréninku „teď učíme, nezkoušíme.“ Na závěr si potrénujeme skupinu zvířat a projdeme spolu s morčetem Ervínem si projdeme tréninkové desatero z konce knihy.

Seminář je pouze pro posluchače, bez psů.

S sebou: přezůvky, tužku a papír.

Místo konání Cejl 76.

Dotazy a komentáře
zuzana krcilova Dobrý den, nevíte jestli pan Šusta bude mít k prodeji i svou knížku Neznám druhé takové zvíře, jako je pes? Děkuji.
Čtvrtek, 12. 10. 2017 v 9.20:44
Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz