Kalendář akcí

Sobota, 21. dubna 2018 -> Od slepice po koně
Datum akce:Sobota 21. 4. 2018
Začátek:9.00
Konec:17.00
Posluchač:Přihlášeno 8 z 30Cena: 900 Kč
Lektor:František Šusta
Přihlášení:Posluchač: Eva Štipčáková, Jana Kelisová, Jana Rozsypalová, Lucie Macánová, Lucie Paulová, Veronika Hašková, Eva Pěkná+1

Ve solupráci s SVČ Lužánky oddělením přírodovědy Vás zveme na nový seminář s názvem Pozitivní posilování od slepice po koně v podání RNDr. Františka Šusty, PhD.

František je celosvětově uznávaný trenér, autor knížek Trénink je rozhovor, Trénink je v hlavě, a dalších vědeckých i popularizačních článků, který vytvořil dvě inovativní a uznané metodiky – index rovnováhy ve skupině a trojúhelník stresu. František Šusta je členem České a slovenské etologické společnosti a několika odborných organizací sdružující trenéry zvířat. Jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. V roce 2014 se jako držitel čtyř různých ocenění ABMA stal nositelem historicky největší sbírky cen udělovaných touto celosvětovou asociací profesionálních trenérů zvířat.

Přednáška bude kombinací teorie a praxe na různých typech domácích zvířat. V dopolední části bude probrána teorie pozitivního tréninku několikrát proložená praktickou ukázkou na dvou odlišných druzích zvířat. Vysvětlíme, jak uzpůsobit pozitivní trénink přirozeným dispozicím těchto druhů.

Zvířata, která budou k dispozici: poník, pes, koza, slepice, králík

Na oběd bude možnost hromadného objednání pizzy, či meníčka z blízké vege restaurace.

Místo konání: SVČ Lužánky, Lidícká 50, Brno střed

Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz