Kalendář akcí

Pondělí, 29. října 2018 -> Co, kdy a jak skutečně posilujeme? S Gabby Harris
Datum akce:Pondělí 29. 10. 2018
Začátek:16.30
Konec:21.30
Cvičící:Přihlášeno 7 z 8Cena: 950 Kč
Posluchač:Přihlášeno 16 z 27Cena: 700 Kč
Lektor:Gabby Harris
Již se nelze se přihlásit.

Gabby Harris po roce v Brně! Srdečně Vás zveme na praktický seminář Co, kdy a jak skutečně posilujeme?

Tréninkem lze nejen zvýšit, ale i zhoršit pohodu a welfare zvířat. I pozitivní trénink může být pro zvířata zničující, pokud je prováděn necitlivě a chybně.

Posilování (ať pozitivní či negativní) je procesem, jehož pochopení není vždy snadné. Základní definicí je, že k posílení chování došlo, pokud se pravděpodobnost jeho opakování zvýšila. Abychom ale posilovali skutečně optimálně, je třeba mít na paměti některé základní koncepty. Nejde jen o „technické“ dovednosti trenéra, ale i o jeho mentální přítomnost v procesu – plně vnímat zvířecí chování a ve stejný moment na něj adekvátně reagovat.

V tomto semináři se budeme soustředit na detaily, které zajišťují, že skutečně posilujeme. Popíšeme různé strategie, budeme o nich diskutovat a prakticky si na ně hrát, abychom si je skutečně zažili. Zaměříme se i na to, jak je používáme ve vztahu k našemu osobnímu vědomí. To vše nám na konci umožní zodpovědět si každý sám za sebe otázku: Jsem dostatečně posilující pro své zvíře i pro sebe?

Seminář je pro osm cvičícíh psů. Posluchači budou rozděleni po třech k jednotlivým cvičícím a spolu budou řešit ideální trénink.

Kdo je Gabby? Gabby Harris je ve světě tréninku zvířat významnou osobností. Je nejen profesionální trenérkou mořských savců v uShaka Sea Worldu v Durbanu v JAR a velmi schopnou „zaříkávačkou koní“ ve stejné zemi, ale jako konzultant a lektor tréninku zvířat je zvána na mnoho míst světa. Řada lidí z oboru ji zná jako vynikajícího profesionála, ale i nositelku nových myšlenek, která se nebojí dát vědeckému přístupu k tréninku hlubší duševní rozměr a poukázat, že nic není tak černobílé, jak se zdá.

Překladatel zajištěn.

Seminář se koná na Cejlu 76.

Koncem října už může být venku docela chladno a i uvnitř se tedy teploty mohou pohybovat okolo 17-18-ti stupňů. vezměte si s sebou raději teplé oblečení.

S sebou přezůvky.

Na večeři bude možno objednat jídla (pizza, saláty) z La Patas.

Omluvy a opozdilci v den konání semináře, volejte Evě Kostkové: 774156772

Zajímá Vás něco? Zaregistrujte se a zeptejte se!
PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz