Kurzy v Psím Parku

Kurzy v Psím Parku

Nabídka kurzů

Štěňata a začátečníci

Kurz pro štěňata a začátečníky od dvou měsíců až po pubertu.

Váš pejsek se naučí základy všeho, co bude ve svém životě s vámi potřebovat a vy se naučíte, jak ho tyto potřebné věci učit a také jak s ním komunikovat, abyste si rozuměli.

Nebudou chybět přivolávačské hry, hry na sebekontrolu, naučíme se základy chůze na vodítku a další pro život důležité věci.

Puberťáci a neposluchové

Kurz jak pro psí puberťáky, tak pro psy starší, kteří si občas dělají tak trochu co chtějí a s druhým koncem vodítku si moc hlavu nelámou. Je vhodný i pro starší štěňata, která mají za sebou nějaké ty základy.

Zaměříme se na zlepšení pozornosti, přemýšlení ve ztížených podmínkách za přítomnosti jiných psů a sebekontrolu.

Pozitivka pro pokročilé

Kurz je pro psy a majitele, kteří mají základní znalosti pozitivního posilování a chtějí rozšířit své dovednosti.

Budete pracovat s rušivkami, pozorností vždy a všude, naučíte se různé vodítkové a přivolávací hry a hlavně zapracujete na prohloubení porozumění mezi lidským a psím druhem.

Reaktivci

Startuje váš pes agresivně na jiné psy? Reaguje přehnaně na běžné podněty? Trvá mu déle, než se uklidní? Pak je tento kurz vhodný pro vás.

Vy se naučíte řešit krizové situace a jak se dají zvládnout s klidem. Naučíte se číst signály vašeho psa a lépe mu tak rozumět. Váš pes se bude učit žádoucím chování a také jak se uvolnit z napětí a pomocí her se rychleji zrelaxovat.

Nebojím se vlka nic

Kurz je pro všechny pejsky, kteří si nejsou úplně jisti sami sebou. Jejich nejistota a strach se může projevovat jak útěkem, snahou se schovat nebo se situaci vyhnout, tak i útokem.

V kurzu budeme pomocí her pracovat na jejich sebevědomí a budeme pomalu bodovat větší důvěru v okolní svět, jiné lidi, psy... Také se naučíte lépe rozumět psí řeči a tím řešit problém dřív, než jim přeroste přes hlavu. V hodinách si nacvičíte postupy, kterými svým pejskům pomůžete dostat se z úzkých v různých situacích.

Poslušnost v terénu

Trénink v terénu pro štěňata i dospěláky.

Doladění detailů z kurzů přímo v terénu.

Zaměříte se na pozornost vždy a všude, přivolání, chůzi na prověšeném vodítku, sebekontrolní hry (ideální pro pejsky, kteří utíkají za jinými psy, lidmi, hodí zvěř, hůře se soustředí), odložení, klidové situace (schopnost pejska odpočívat) a krizové situace (co dělat, když...).

Socializační procházka s tréninkem

Procházka je ideální pro psy, kteří mají problém s ostatními psy (strachová agrese nebo naopak jsou na psy moc natěšení a nevnímají signálu druhých, kteří se třeba nechtějí setkat), tahají na vodítku a nevnímají majitele v přítomnosti jiných psů. Je pro majitele, kteří chtějí máknout na problému a více porozumět psí řeči.

Přihlašování na jednotlivé lekce - výhodou je, že se pokaždé sejde trochu jiná sestava pejsků = větší možnost nejrůznějších řízených interakcí.

Nabídka kurzů