O nás

Nacházíte se na stránkách prvního výcvikového centra psů pod střechou v Brně, které vzniklo na základě naší potřeby cvičení po celý rok a za každého počasí, myšlenky na místo, kam by se pejskaři chodili vzdělávat ať prakticky na výcvik, nebo teoreticky na přednášky či semináře.

U nás platí škola hrou :o)!

Naučíme vás se svým psem pracovat bez křiku a trestů, na základě pozitivního upěvňování/klikr tréninku, kdy odměňujeme žádoucí chování a snažíme se předcházet chování nežádoucímu (případně jej zastavujeme či ignorujeme, záleží na situaci a závažnosti chování).

Zaměřujeme se na individuální přístup, kdy jsou na výukové lekci maximálně 4 týmy, přičemž se instruktoři věnují každému týmu jednotlivě. V pokročilých hodinách, kdy pejsci už cviky umí, přidáváme rušivé vlivy, souběžné cvičení, hromadné odložení a pod... Majitelé psíků mohou mít jistotu, že žádný jejich problém, např. chyba v načasování odměn, počátek případného výskytu nežádoucího chování (např. štěkání) neunikne pozornosti trenéra. Důraz je kladen na budování společného vztahu psovoda a psa.

Ve Psím Parku jsou vítáni pejsci jakéhokoli stáří, všech ras a velikostí, včetně křízenců a psů typů bull.

Krom provozní poslušnosti se zaměřujeme na práci s problémovým chováním - strachová, teritoriální agrese, separační úzkost, "přetáčení" se, neschopnost odpočívat.

Za příznivého počasí cvičíme venku, v terénu, kdy střídáme nejrůznější místa, aby pejsci fungovali opravdu všude (agility cvičíme na cvičišti v Tetčicích nebo Újezdci u Luhačovic).

Páníčkům jistě přijde vhod občerstevní v podobě kávy a čaje. Pro pejsky je možné zakoupit sušené dobrůtky České firmy Mapes, ručně pletené flísové hračky či kvalitní obojky a postroje norské značky Non-stop dogwear nebo energy drinky pro psy Fit Dog ČI Mammut.

 

Něco pro inspiraci: ve spolupráci s internetovým časopisem Mazličkoviny vznikl seriál o výchově jednoho bordeřího štěňete Červíkův deníček.

Provozní řád

Za dodržování děkujeme.

PSÍ PARK – Cejl 76, 602 00 BRNO – 777 967 582 – info@psipark.cz