Světlana Husová

Světlana Husová

Do Psího Parku jsem se před lety dostala podle hesla „NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY“. Když jsem měla ideálního psího parťáka, od narození geniálního, co mi četl myšlenky a poslouchal na slovo bez jakékoliv úsilí, tak jsem moc pochopení pro trénování a cvičáky neměla. A asi právě proto mi do života přišla trochu trudomyslná, bojácná fenka a moje velká životní školitelka Aylin, abych pochopila, že obě potřebujeme něco jiného .... speciální přístup, vzájemné porozumění, a především bezpečné místo, kde se můžeme učit spolu komunikovat a fungovat v běžném životě.

Viditelné výsledky a návštěvy Psího Parku úplně změnily můj pohled na výchovu a trénink psů. A to nejen u těch, kteří mají nějaký problém. Z potřeby se postupně stal koníček a později touha pomáhat ostatním majitelům porozumět psí duši a udělat tak život s jejich psím parťákem ještě lepším.

Po několika letech navštěvování pravidelných kurzů, účastí na akcích pořádaných Psím Parkem a také díky mému velkému trenérskému vzoru Petře Marečkové, jsem se přihlásila do Akademie pro psí instruktory, vedené skvělými lektorkami pod hlavičkou JdeTo Teamu. Po jejím absolvování jsem se vrátila zpět na „místo činu“ do Psího Parku. Specializuji se na začínající pejskaře, systematickou výchovu psího parťáka za použití pozitivního posilování. A to vše formou různých her, které budou bavit jak majitele, tak i jejich pejsky.

Světlana Husová